انگلیس هرگز جلوی فعالیت چنین شبکه ای را نخواهد گرفت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

برچسب ها

 نکته جالب تر آنکه این شبکه مدعی بدون ارائه سندی از مراجع تقلید ، مدام از بینندگان خود می خواهد که وجوهات شرعی ، ثلث سهم امام و نذورات خود ار در قالب کمکهای نقدی برای خرید استودیو ! در کربلا به حساب این شبکه واریز کنند.

این شبکه با اعلام شماره حساب بانک ملی به نام یک فرد ناشناس و نیز شماره حساب یک بانک در انگلیس ! این وجوه را جمع آوری می کند.

با درنظر داشتن این مهم که فعالیت شبکه هایی همچون العالم ، المنار و پرس تی وی بارها در انگلیس به بهانه های مختلف با مشکل مواجه شده باید از مسئولان شبکه ای که نام مظلوم کربلا را برای پخش برنامه های خود انتخاب کرده اند پرسید چرا تا به حال دولت انگلیس با برنامه های این شبکه مخالفت نکرده است؟

به گزارش البرز این شبکه با در اختیار گرفتن سامانه پیام کوتاه از یکی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات در داخل کشور و نیز قرار دادن یک شماره تلفن همراه ایران در سایت خود تلاش می کند اعتماد مخاطبان را به خود جلب کند.

نویسنده : علي خوزاني بازدید : 86 تاريخ : سه شنبه 14 آبان 1392 ساعت: 22:36
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123